You arent good enought.

7. october 2012 at 14:10 | Taras |  Diary
Všechny činy a chování lidí jsou reakcí na situace, které jsme za život prožili. Proto nemůžeme soudit ty, kteří nám ubližují, chce se to spíše nad ně povznést.
Moji bývalí, L a T, kteří mi teď velice rádi píšou si zatím neuvědomují, že jsem se změnila a jediná věc, proč se s nimi bavím je, že jim chci vrátit všechnu méněcennost, kterou mi způsobili, tím jak se chovali k mé BFF.
Postupně se dostávám k tomu, kdy a kde u mě PPP začalo. Myslím, že to nebylo až na gymplu, ale mnohem dřív. V jídelně na základní škole. Byla jsme to vychrtlé dítě před zbytkem třídy. Spolužačky na to narážely a záviděly. Proto jsem před nimi nejedla. Ano, už tenmkrát někdy ve 3. třídě?! Všechno bylo způsobeno jen dobrým metabolismem, dostatečným pohybem a tím, že se doma nekupovaly sladkosti. Pak vyrostla má sestra, sladkosti se začaly kupovat, já byla v pubertě, zakulacovala jsem se a vesele přibírala. Tím skončilo mé jídlo na veřejnosti a začalo peklo PPP.
Maminka mi nikdy neřekla, že si mě váží dávala mi sežrat, že to mladší děťátko je hezčí, nadanější, lepší než já. Byla to pravda, ale mami?!
Mám tě ráda.. Prosím měj mě taky..
Stejně tak má drahá bff, já se snažím být lepší než ty..Jen to nedokážu promin.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama