This guy!

14. october 2012 at 17:07 | Taras |  Diary
Konečně jsem zdravá, budu moct nastoupit zase do školy. Těším se, uvidím se zase s panem P. a stres mě žene pěkně kupředu. Navíc v sobotu mám s mou FNK(falešnou nejlepší kamarádkou) eM koncert mé oblíbené kapely, což znamená hodně

tance, alkoholu a krásných kluků

. Ráda flirtuju, bavím se, směju se. Ale ten, kterého miluji si může být stoprocentně jistý, že on je pro mě ten jediný. To stejný chci já po něm. Může si užívat. Ať klidně sexuje s nějakou jinou, ale spát bude jen se mnou(bitches vy víte co tím myslím:*). Toho mého jsem naposledy ve středu potmě(a svítila tam nějaká pouliční lampa, jak romantické!:D)políbila na tvář a odešla jsem.
Miluji ho, ale nechci nic uspěchat, nechci aby o nás někdo věděl, nechci aby věděl, jak moc pro mě znamená, protože bych se mohla znovu spálit.
Vím, že to tentokrát vyjde, protože konečně jsem s tím, koho miluji, na kom mi moc záleží. Chtěl, abych ho políbila na rty, ale sám mi řekl, že na to chce jít hodně pomalu. Času máme sice málo, ale když se milujete je to to nejkrásnější, co si můžete navzájem dát.
Proto buďte šťastné, i na vás ten princ čeká.
 


Comments

1 Em Age Em Age | Web | 4. november 2012 at 12:00 | React

Já jsem teď nemocná. :D ://

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama