October 2012

This guy!

14. october 2012 at 17:07 | Taras |  Diary
Konečně jsem zdravá, budu moct nastoupit zase do školy. Těším se, uvidím se zase s panem P. a stres mě žene pěkně kupředu. Navíc v sobotu mám s mou FNK(falešnou nejlepší kamarádkou) eM koncert mé oblíbené kapely, což znamená hodně

tance, alkoholu a krásných kluků

. Ráda flirtuju, bavím se, směju se. Ale ten, kterého miluji si může být stoprocentně jistý, že on je pro mě ten jediný. To stejný chci já po něm. Může si užívat. Ať klidně sexuje s nějakou jinou, ale spát bude jen se mnou(bitches vy víte co tím myslím:*). Toho mého jsem naposledy ve středu potmě(a svítila tam nějaká pouliční lampa, jak romantické!:D)políbila na tvář a odešla jsem.
Miluji ho, ale nechci nic uspěchat, nechci aby o nás někdo věděl, nechci aby věděl, jak moc pro mě znamená, protože bych se mohla znovu spálit.
Vím, že to tentokrát vyjde, protože konečně jsem s tím, koho miluji, na kom mi moc záleží. Chtěl, abych ho políbila na rty, ale sám mi řekl, že na to chce jít hodně pomalu. Času máme sice málo, ale když se milujete je to to nejkrásnější, co si můžete navzájem dát.
Proto buďte šťastné, i na vás ten princ čeká.

What?! You are bitch!

8. october 2012 at 17:50 | Taras |  Diary
Takže to co mi dneska moje "BFF"řekla nechci rozebírat, prostě mě to mrzelo. Nebylo to nic o mých vlastnostech, aby znevažování toho co dělám. Tak. Do plesu budu mít těhle pár věcí.

  • na tmavo obarvené, nakulmované vlasy
  • skvěle udělaná manikůra a pedikůra
  • čistá pleť
  • čočky
  • 43 kg
  • její B.
  • a sex na záchodcích s B.

Your fairy tale is here

7. october 2012 at 17:37 | Taras
Ještě jsem stále nevěděla, co doopravdy chci, ale moc dobře vím, co si nepřeji. Rýpat se v minulosti. Moji bývalí byli sexy, hodní, obdaření a každý z nich měl tak trošku toho svého charisma. Jenže já se už nechci dívat zpátky, nechci opakovat svoje staré chyby. Teď je tu cesta nová, která vede k novým přáním, dobrodržstvím a splněným cílům. Už dlouho jsem byla tak blízko tomu, co opravdu chci a potřebuji, jen jsem to neviděla. Mám kolem sebe lidi, kteřé mám ráda. Nezáleží na tom, jestli oni mají rádi mě, jestli předstírají nebo mluví pravdu. Záleží pouze na tom, co cítím. A budu se snažit být šťastná.
Už napořád.

You arent good enought.

7. october 2012 at 14:10 | Taras |  Diary
Všechny činy a chování lidí jsou reakcí na situace, které jsme za život prožili. Proto nemůžeme soudit ty, kteří nám ubližují, chce se to spíše nad ně povznést.
Moji bývalí, L a T, kteří mi teď velice rádi píšou si zatím neuvědomují, že jsem se změnila a jediná věc, proč se s nimi bavím je, že jim chci vrátit všechnu méněcennost, kterou mi způsobili, tím jak se chovali k mé BFF.
Postupně se dostávám k tomu, kdy a kde u mě PPP začalo. Myslím, že to nebylo až na gymplu, ale mnohem dřív. V jídelně na základní škole. Byla jsme to vychrtlé dítě před zbytkem třídy. Spolužačky na to narážely a záviděly. Proto jsem před nimi nejedla. Ano, už tenmkrát někdy ve 3. třídě?! Všechno bylo způsobeno jen dobrým metabolismem, dostatečným pohybem a tím, že se doma nekupovaly sladkosti. Pak vyrostla má sestra, sladkosti se začaly kupovat, já byla v pubertě, zakulacovala jsem se a vesele přibírala. Tím skončilo mé jídlo na veřejnosti a začalo peklo PPP.
Maminka mi nikdy neřekla, že si mě váží dávala mi sežrat, že to mladší děťátko je hezčí, nadanější, lepší než já. Byla to pravda, ale mami?!
Mám tě ráda.. Prosím měj mě taky..
Stejně tak má drahá bff, já se snažím být lepší než ty..Jen to nedokážu promin.


Awkard

6. october 2012 at 11:49 | Taras
Začala jsem se dívat na Nešiku(Awkward) a uvědomila jsem si, žě jsme jako ona. Je ve mně kousek Jenny, obdivovala bych Jaka, ale vybrala bych si Matta. Jsme jako Tamara v 2.07, zklamaná a nemilovaná. Stejně tak jako Sandie žeru, abych zapomněla. Jako Jake upřímně a hodně miluji, ale k těm, na kterých mi nezáleží, se chovám jako Matt. Ming a já jsme naprosto průměrné(ani cool ani ty chytré). Kámoška od Sandie se modlí asi tak jako já, abychom zapomněly. Říkám lidem, které mám nejcíc ráda ošklivé věci jako máma od Jenny.
Prý mě jednou zachráníš..

W+U

3. october 2012 at 21:34 | Taras |  Diary
Nemusíš si na nic hrát? Vážně? Drahá U., bavíš se těmi, které tě hnusně pomlouvají(kvůli tvé tloušťce a tvému sebevědomému chování, nezapomínej na to, že tlusté holky nemohou být šťastné), jen aby ses necítila sama. "Raději mezi těmi oblíbenými budu nenáviděna než milována outsidery," slyšela jsi v Mean Girls, viď? Ale notak, vnucování jako tvoje taktika má taky svou daň, kterou musíš zaplatit. Asi ti nevadí, že tvůj kluk W.(s kterým si plánuješ budoucnost, ano vím jak s ním chceš zůstat a jak ho moc miluješ) spal se všema těma pipinkama, které tě pomlouvají. Co třeba sex na školním výletě s K.? Pamatuješ si to?
Nobody cares.
Ale neboj se má drahá, i na dokonalou D. brzo dojde.
.i když pak mi dal můj kluk úžasného plyšového ježečka :* ...
ještě ho doma máš?