The day!

11. september 2012 at 21:07 | Taras |  Diary
"The day" tak by se dal také nazvat den, kdy jsem se rozhodla nejíst. Už si ani nepamatuji na den, kdy jsme snědla ve škole normální svačinu. Naši se snaží, udělají mi do školy kávu(silnou, tak jak ji mám ráda), připraví mi chlebík, ale netuší, že skončí v koši. Netuší, že moje kapesné neputuje na spoření či na jídlo(což je velice pravděpodobné pro dívku, které táhne na 18), ale všechny moje peníze utrácím za dárky pro ně, kosmetiku, cc light, latté a pink elephanty.
Vždycky jsem byla hubená, ne štíhlá, ale hubená až vychrtlá. Ale nastoupila jsem na gymnázium a všechno se změnilo, moje stravovací návyky, stres udělal svoje stejně tak jako hormony a ze mě se stala ošklivá šedá myška s průměrnou postavou a velkýma prsama. Na tenhle přístup jsem nebyla zvyklá.
Makala jsem na sobě, dnes vypadám o mnoho líp než tehdy, ale jsem, přemýšlím jak bych to řekla, ženská. To všechno chci změnit. V listopadu, kdy oslavím svoje osmnáctiny přece nebudu tlustá. Vždyť to je jeden z mezníků v životě! Vím, že kdybyhc začala jíst 5x denně a postupně ubírat tak to zvládnu, ale taky vím, že nepotřebuju jíst nic. Vím, že mám tu vůli a vím, že to zvládnu. 15 kg za 2 měsíce pro mě nění problém.
Začínám se věnovat běhání, které nadevšechno miluji, stejně tak jako učení, ve kterém chci být nejlepší. Od té doby, co jsem v 6. třídě nastoupila na gympl se hodně změnilo. Dospěla jsem.
Mimochodem, jsem zastánce jemné žěnské krásy, v oversized mikině, černých legínách, vysokých šněrovacích podpatkách, černých linek, nebarvených, zdravěvypadajíchích a lesklých vlasů.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama