My first time

11. september 2012 at 19:58 | Taras |  Diary
Dlouho jsem čekala na pana P, až se odhodlá. Nemohl mi dát nic víc než letmé doteky na rukou a jemné šimrání po tvářích. Ačkoliv mě jeho doteky rozpálily víc než jakékoliv sahání(a mnohem víc)pod kalhotky, rozhodla jsem se dát mu ultimátum. Chodila jsem oficiálně v tu dobu chodila s T., kterého pan P moc dobře znal, a T. na naše poprvé moc čekat nechtěl. Nejdřív jsem se opravdu snažila počkat, ale později mi došlo, že s P. to nikam dál nevede a já děsně chci, aby žárlil a bál se o mě. Odhodlala jsem se tedy 21. listopadu 2011 v mých šestnácti, bolelo to, nemám proč si to domýšlet. A dost. T. se snažil, líbal mě, držel mě si mě na jeho namakané hrudi, ale já myslela jen na Něj. T. mi povídal, jaký je to poklad, že je můj první(já jeho asi dvacátá) a jak moc mě miluje.
Domů z jeho chaty, jsme se vraceli potmě, na namrzlé cestě z kopce jsem uklouzla a roztrhla si moje skinny jeans. Ty jsou jako má památka na to, že jsem nedokázala počkat.
Asi to opravdu zabralo, protože pár dní potom jsem od P. dostala kázání(nikomu jsem kromě mojí BFF o mých zážitcích s T. neříkala), o tom jak moc je důležitá antikoncepce.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama