Cupboard, new year and my best friend

11. september 2012 at 20:37 | Taras |  Diary
Pan T. se snažil, vážně se snažil, já jsem ho však nikdy nemilovala. O Vánocích, když jsme si to rozdávali u nich doma na kuchyňské lince jsem zjistila, že potřebuju někoho jako je on. Někoho kdo se o mě bude zajímat, někoho kdo mě bude chránit před okolním světem. Jezdit k našemu domu na kole i na tom jemném poprašku sněhu. Bude mě líbat do dlaní a bude něžný.
Silvestrovská oslava, na které se opilý T. předvedl jako nadržený hovado a protože jsem se ním nechtěla bavit a raději jsem se smála na jiné lidi v místnosti, začal sledovat mou v té době právě nezadanou BFF. Plácání přes zadeček a koukání se na sebe, ona vesele flirtovala a mě to začalo štvát. Ne protože by mi na něm záleželo, ale protože mě nebude nikdo podvádět.
Hned 1.1. jsem ho podvedla s jeho kamarádem, který se netajil tím, že mě chce. A o tom, že jak na nový rok, tak po celý rok, jsme se přesvědčila hned v dalších měsících letošního roku. Náš vztah s T. skončil necelý měsíc po silvestru a já se už s mou BFF vsadila o dalšího chlapce.
Mé vztahy po něm byly prázdné stejně, tak jako jsem se uvnitř cítila. Prázdná, jako dokouřená cigaretka, kterou nikdo nepotřebuje. Ano, oni mi opakovali, jak jsem jejich nejlepší ex, jak mě potřebují, ale nevěřím jim. Já nepotřebuji je, oni nepotřebují mě. Jediný koho nutně potřebuji je pan P. A ten.. Ten teď má svůj vlastní příběh, do kterého já bohužel nepatřím.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama